Finansowanie dla osób fizycznych - Co robimy

Zajmujemy się działalnością polegającą na pozyskaniu najlepszego finansowania dla naszego Klienta indywidualnego oraz biznesowego. Skupiamy uwagę na wyselekcjonowaniu najlepszych ofert z banków oraz instytucji finansowych. Dodatkowo współpracujemy z Kancelarią Prawną, partnerami zajmującymi się Ubezpieczeniami i firmami sprzedającymi panele fotowoltaiczne, aby w pełni zaspokoić potrzeby naszego Klienta.

Kredyt hipoteczny

Kredyt na zakup mieszkania, domu, działki, na budowę lub remont nieruchomości, na refinans kredytu w innym banku czy wydatków poniesionych na cele mieszkaniowe.

Pożyczka hipoteczna

To prosty sposób na pozyskanie finansowania na cele konsumpcyjne, konsolidację posiadanych zobowiązań i innych celów gdzie spłata kredytu będzie zabezpieczona hipoteką.

Kredyt gotówkowy

Szybkie finansowanie na dowolny cel, nieskomplikowane procedury i minimum formalności, bardzo elastyczne sposoby liczenia zdolności kredytowej oraz błyskawiczna decyzja.

Rozwiązania prawne

Działania prawne mające na celu ochronę Klienta przed skutkami prawnymi wynikającymi z podjęcia błędnych decyzji, zmiany sytuacji rynkowej oraz nieuczciwego podejścia wierzycieli.

Ubezpieczenia

Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, proponujemy ubezpieczenia najwyższej jakości zwracając uwagę na najmniejszą ilość wykluczeń, na bieżąco analizujemy zapisy w OWU, pomagamy w sytuacjach awaryjnych.

Fotowoltaika

Dla naszych Klientów posiadamy szereg rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych oraz nieruchomości firmowych.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie lub mailowo, Zapraszamy do kontaktu