Finansowanie dla osób fizycznych - Co robię?

Zajmuję się działalnością polegającą na pozyskaniu najlepszego finansowania dla mojego Klienta indywidualnego oraz biznesowego. Skupiam uwagę na wyselekcjonowaniu najlepszych ofert z banków oraz instytucji finansowych. Dodatkowo współpracuje z Kancelarią Prawną, partnerami zajmującymi się Ubezpieczeniami i firmami sprzedającymi panele fotowoltaiczne, aby w pełni zaspokoić potrzeby mojego Klienta.

Kredyt hipoteczny

Kredyt na zakup mieszkania, domu, działki, na budowę lub remont nieruchomości, na refinans kredytu w innym banku czy wydatków poniesionych na cele mieszkaniowe.

Pożyczka hipoteczna

To prosty sposób na pozyskanie finansowania na cele konsumpcyjne, konsolidację posiadanych zobowiązań i innych celów gdzie spłata kredytu będzie zabezpieczona hipoteką.

Kredyt gotówkowy

Szybkie finansowanie na dowolny cel, nieskomplikowane procedury i minimum formalności, bardzo elastyczne sposoby liczenia zdolności kredytowej oraz błyskawiczna decyzja.

Rozwiązania prawne

Działania prawne mające na celu ochronę Klienta przed skutkami prawnymi wynikającymi z podjęcia błędnych decyzji, zmiany sytuacji rynkowej oraz nieuczciwego podejścia wierzycieli.

Ubezpieczenia

Stosuję tylko sprawdzone rozwiązania, proponuje ubezpieczenia najwyższej jakości zwracając uwagę na najmniejszą ilość wykluczeń, na bieżąco analizuje zapisy w OWU, pomagam w sytuacjach awaryjnych.