Co robimy

Zajmujemy się działalnością polegającą na pozyskaniu najlepszego finansowania dla naszego Klienta indywidualnego oraz biznesowego. Skupiamy uwagę na wyselekcjonowaniu najlepszych ofert z banków oraz instytucji finansowych. Dodatkowo współpracujemy z Kancelarią prawną oraz firmami zajmującymi się instalacjami fotowoltaiki aby w pełni zaspokoić potrzeby naszego Klienta.

Kredyt hipoteczny

Kredyt na zakup mieszkania, domu, działki, na budowę lub remont nieruchomości, na refinans kredytu w innym banku czy wydatków poniesionych na cele mieszkaniowe

Pożyczka hipoteczna

To prosty sposób na pozyskanie finansowania na cele konsumpcyjne, konsolidację posiadanych zobowiązań i innych celów gdzie spłata kredytu będzie zabezpieczona hipoteką.

Kredyt gotówkowy

Szybkie finansowanie na dowolny cel, szybla decyzja i minimum formalności, bardzo elastyczne sposoby liczenia zdolności oraz błyskawiczna decyzja.

Finansowanie firmowe

Wspieramy Przedsiębiorców. W ramach współpracy oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz produktów finansowych, ściśle dopasowanych do Ich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami na stronie firmowej:

Rozwiązania prawne

Działania mające na celu ochronę Klienta przed skutkami prawnymi wynikającymi z podjęcia błędnych decyzji, zmiany sytuacji rynkowej czy nieuczciwego podejścia wierzycieli.

Fotowoltaika

Dla naszych Klientów posiadamy szereg rozwiązań w zakresie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych oraz nieruchomości firmowych.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie lub mailowo, zapraszamy do kontaktu